Kontakty

Příjmení

Jméno

Titul

Pozice

Telefon

E-mail

Servus

Michal

Ing.

ředitel RP Olomoucko

585 153 967

michal.servus@nature.cz

Šaj

Petr

Mgr.

vedoucí SCHKO Jeseníky,

zoologie,

práce s veřejností

724 800 937

petr.saj@nature.cz
Chlapek  Jindřich  Mgr.

zástupce vedoucího,

vodní hospodářství, krajinotvorné programy

(PPK A), botanika

584 458 645

724 002 215

jindrich.chlapek@nature.cz

Barščová

Eva

 

ekonomka, hospodářka

584 458 659

724 339 647

eva.barscova@nature.cz

Černoch

Jakub

Mgr.

stavební činnost*,

sportovní aktivity

584 458 652

724 800 588

jakub.cernoch@nature.cz

Halfar

Jan

Ing.

lesnictví (LS Loučná),

mimolesní zeleň,

památné stromy

584 458 644

602 793 534

jan.halfar@nature.cz

Havira

Miroslav

Mgr. Ph.D.

lesnictví (LS Janovice, Karlovice, Město Albrechtice)

584 458 642

725 875 924

miroslav.havira@nature.cz

Janeček

Pavel

Ing.

lesnictví (LS Jeseník)

584 458 642

724 800 567

pavel.janecek@nature.cz

Lantorová

Jana

 

podatelna,

stavební činnost*

584 458 659

737 206 714

jana.lantorova@nature.cz

Laryszová

Pavlína

Ing.

operační program ŽP

584 458 641

731 427 368

pavlina.laryszova@nature.cz

Nožířová

Radislava

Ing.

lesnictví (LS Hanušovice),

NPR Králický Sněžník

584 458 649

724 800 877

radislava.nozirova@nature.cz

Schmidtová

Taťana

Ing.

stavební činnost*,

geologie

584 458 640

724 073 476

tatana.schmidtova@nature.cz

Sobala

Martin

Mgr.

práce s veřejností

584 458 651

734 161 821

martin.sobala@nature.cz

Slezák

Vít

Mgr.

vedoucí oddělení,

zoologie, zemědělství,

krajinotvorné programy

584 458 644

724 800 687

vit.slezak@nature.cz

Suttnerová

Miroslava

Bc.

zemědělství,

krajinotvorné programy

(PPK B, POPFK)

stavební činnost*

584 458 644

734 641 916

miroslava.suttnerova@nature.cz

Štencl

Radek

Mgr.

botanika, ÚSES

584 458 645

724 800 555

radek.stencl@nature.cz

Štěpánek

Michael

 

práce s veřejností

584 458 651

734 161 822

michael.stepanek@nature.cz

Ulrych

Michal

 

stráž přírody,

terénní služba

584 458 651

728 234 703

michal.ulrych@nature.cz

Vlček

Miloš

 

informatik,

stavební činnost*

584 458 648

607 236 592

milos.vlcek@nature.cz

 

*

rozdělení obvodů stavební agendy
obec k.ú. referent
Andělská Hora Andělská Hora Ing. Taťana Schmidtová
Bělá pod Pradědem Adolfovice Miloš Vlček
  Domašov Miloš Vlček
  Filipovice Miloš Vlček
Branná Branná Mgr. Jakub Černoch
Česká Ves Česká Ves Jana Lantorová
Dolní Moravice Dolní Moravice Ing. Taťana Schmidtová
  Horní Moravice Ing. Taťana Schmidtová
  Nová Ves u Rýmařova Ing. Taťana Schmidtová
Heřmanovice Heřmanovice Ing. Taťana Schmidtová
Horní Město Stříbrné Hory Bc. Miroslava Suttnerová
Hraběšice Hraběšice Mgr. Jakub Černoch
  Krásné u Šumperka Mgr. Jakub Černoch
Jeseník Bukovice Miloš Vlček
  Jeseník Miloš Vlček
  Seč u Jeseníka Miloš Vlček
Jindřichov Nové Losiny Mgr. Jakub Černoch
Karlova Studánka Karlova Studánka Ing. Taťana Schmidtová
Lipová-lázně Dolní Lipová Jana Lantorová
  Horní Lipová Jana Lantorová
Loučná nad Desnou Filipová Mgr. Jakub Černoch
  Kociánov Mgr. Jakub Černoch
  Kouty nad Desnou Mgr. Jakub Černoch
  Přemyslov Mgr. Jakub Černoch
  Rejhotice Mgr. Jakub Černoch
Ludvíkov Ludvíkov Ing. Taťana Schmidtová
Malá Morávka Karlov pod Pradědem Ing. Taťana Schmidtová
  Malá Morávka Ing. Taťana Schmidtová
Mikulovice Mikulovice Miloš Vlček
  Široký Brod Miloš Vlček
Nový Malín Nový Malín Mgr. Jakub Černoch
Oskava Bedřichov Mgr. Jakub Černoch
  Mladoňov Mgr. Jakub Černoch
  Oskava Mgr. Jakub Černoch
  Třemešek Mgr. Jakub Černoch
Ostružná Ostružná Jana Lantorová
Písečná Písečná Jana Lantorová
  Studený Zejf Jana Lantorová
Rudná pod Pradědem Nová Rudná Ing. Taťana Schmidtová
  Stará Rudná Ing. Taťana Schmidtová
Rýmařov Janovice Bc. Miroslava Suttnerová
  Janušov Bc. Miroslava Suttnerová
  Rýmařov Bc. Miroslava Suttnerová
Sobotín Klepáčov Mgr. Jakub Černoch
  Rudoltice Mgr. Jakub Černoch
  Sobotín Mgr. Jakub Černoch
Stará Ves u Rýmařova Stará Ves u Rýmařova Bc. Miroslava Suttnerová
  Žďárský Potok Bc. Miroslava Suttnerová
Světlá Hora Podlesí Ing. Taťana Schmidtová
  Stará Voda Ing. Taťana Schmidtová
  Suchá Rudná Ing. Taťana Schmidtová
  Světlá ve Slezsku Ing. Taťana Schmidtová
Velké Losiny Maršíkov Mgr. Jakub Černoch
  Velké Losiny Mgr. Jakub Černoch
Vernířovice Vernířovice Mgr. Jakub Černoch
Vrbno pod Pradědem Mnichov pod Pradědem Ing. Taťana Schmidtová
  Vrbno pod Pradědem Ing. Taťana Schmidtová
  Železná pod Pradědem Ing. Taťana Schmidtová
Zlaté Hory Dolní Údolí Ing. Taťana Schmidtová
  Horní Údolí Ing. Taťana Schmidtová
  Ondřejovice Ing. Taťana Schmidtová
  Rejvíz Ing. Taťana Schmidtová
Praděd   Ing. Taťana Schmidtová
Červenohorské sedlo   Mgr. Jakub Černoch

 

Správa CHKO Jeseníky

Vyhledávání

Regionální pracoviště

Regionální pracoviště
Resort životního prostředí další instituce resortu ŽP
Skrýt